Welcome :)


Zapraszamy na wypoczynek w góry.

Zapewniamy przestronność i "intymność pobytu (bez sąsiedzkiego zgiełku)  - jesteście Państwo sami w obiekcie i na terenie przynależnej posesji ".

Do Państwa dyspozycji udostępniamy na minimum 2 noce CAŁY DOM (ok 120 m2 powierzchni) wraz z zagospodarowanym terenem dla max 9 osób (dorośli i dzieci).
W okresie ferii zimowych i wakacji preferujemy 4 -7 dniowe pobyty wypoczynkowe

Dom pomieści maksymalnie 9 osób (dorosli i dzieci) a optymalnie i wygodnie czas spędzą dwie rodziny z dziećmi.

Obiekt położony jest na nasłonecznionym-południowym stoku z widokiem na: skocznię narciarską Skalite, Skrzyczne z wyciągami i trasami narciarskimi oraz kotlinę Żywiecką z jeziorem. Dom usytuowany jest na uboczu, w pobliżu lasu, w obrębie otuliny Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego bezpośrednio przy górskiej ścieżce rowerowej połączonej z szlakami turystycznymi w rejonie Klimczoka.

Mile widzimy rodziny z dziećmi. Nie wynajmujemy na imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie, panieńskie i inne imprezy młodzieżowe.

W obiekcie znajdują się:

- 2 sypialnie 2 os., 1 sypialnia 3 os., duży salon z rozkładaną 2 os. kanapą, kominkiem, TV, SAT, radiem, Wi-Fi,

- kuchnia w pełni wyposażona z lodówką, zmywarką, kuchnią gazowo-elektryczną, piekarnikiem, kuchenką mikrofalowa itp.   (Gościom udostępniamy ogródek zielny z przyprawami typu; mięta, szałwia, oregano, rukola itp.),

- 2 łazienki + dodatkowe WC,    (na wyposażeniu pralka i suszarka do włosów),

- kameralna sauna,

- obszerny przedsionek z możliwością przechowywania sprzętu narciarskiego, rowerów, wózków itp. (dodatkowo istnieje możliwość bezpłatnego udostępnienia posiadanego przez nas sprzętu rekracyjnego i sportowego jak; rowery, narty itp),

- duży taras z meblami ogrodowymi (stoły, ławki, krzesła, leżaki, duża huśtawka drewniana-bujak  oraz mała huśtawka dla dzieci).

-miejsca do grilowania na grilach ogrodowych oraz dodatkowo wyznaczone jest miejsce dla organizacji klasycznego ogniska z rusztem grilowym.

Teren posesji jest monitorowany, w całości ogrodzony z trawnikami pod gry i zabawy.

Akceptujemy pobyt ułożonych i nieagresywnych zwiarząt.

Miejsce parkingowe dla 4 samochodów osobowych. W okresie zimowym dla Państwa bezpieczeństwa i komfortu wymagane są łańcuchy śniegowe na koła.

Pieszo - spacerem: przystanek komunikacji publicznej oraz sklep "Żabka"(5 min), "Biedronka" (8 min), Basen i Stadion COS (12 min), Skocznia narciarska Skalite i amfiteatr miejski (15 min), Centrum (20 min), Dolna kolejka na Skrzyczne (45 min)

Artykuły o regionie


Szczyrk to gmina miejska o charakterze turystyczno-wypoczynkowym w województwie śląskim, w powiecie bielskim.

Atrakcje Szczyrku:
- Drewniany kościóś św. Jakuba, który zbudowano pod koniec XVIII wieku, a następnie rozbudowano w latach 1937-39;
- Murowana kapliczka z 1829 roku;
- Przedwojenne drewniane wille;
- Sanktuarium na Górce - w 1894 roku pewnej pasterce Juliannie Pezdzie ukazała się Matka Boska. Podczas budowy kościoła, ze zbocza, w cudowny sposób wytrysnęło źródło (prawdopodobnie ma ono uzdrawiającą moc). Sprzed kościoła możemy podziwiać panoramę na kopę Skrzycznego;
- Kamienne figury przydrożne z I połowy XIX wieku;
- Skocznia narciarska;
- Szczyt Skrzyczne (1257 m n.p.m.) z licznymi trasami i wyciągami narciarskimi oraz wyciągiem krzesełkowym.
 

IN OUR PLACE


  • Attractions

  • TV in rooms

  • Wifi

  • Parking

Location