Start


Do Państwa dyspozycji udostępniamy CAŁY DOM na minimum 2 noce.

Zapraszamy na aktywny wypoczynek w Beskidy.

W okresie ferii i wakacji preferujemy 4-7 dniowe pobyty wypoczynkowe.

Dom pomieści maksymalnie 9 osób (dorosli i dzieci) a optymalnie i wygodnie czas spędzą dwie rodziny z dziećmi.

Obiekt położony jest na nasłonecznionym-południowym stoku z widokiem na: skocznię narciarską Skalite, Skrzyczne z wyciągami i trasami narciarskimi oraz kotlinę Żywiecką z jeziorem. Dom usytuowany jest na uboczu, w pobliżu lasu, w obrębie otuliny Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego bezpośrednio przy górskiej ścieżce rowerowej połączonej z szlakami turystycznymi w rejonie Klimczoka.

Mile widzimy rodziny z dziećmi. Nie wynajmujemy na imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie, panieńskie i inne imprezy młodzieżowe.

W obiekcie znajdują się:

- 2 sypialnie 2 os., 1 sypialnia 3 os., duży salon z rozkładaną 2 os. kanapą, kominkiem, TV, SAT, radiem, Wi-Fi,

- kuchnia w pełni wyposażona z lodówką, zmywarką, kuchnią gazowo-elektryczną, kuchenką mikrofalowa itp.              (Gościom udostępniamy ogródek zielny z przyprawami typu; mięta, szałwia, oregano, rukola itp.),

- 2 łazienki + dodatkowe WC,    (na wyposażeniu pralka i suszarka do włosów),

- kameralna sauna,

- obszerny przedsionek z możliwością przechowywania sprzętu narciarskiego, rowerów, wózków itp. (dodatkowo istnieje możliwość bezpłatnego udostępnienia posiadanego przez nas sprzętu rekracyjnego i sportowego jak; rowery, narty itp),

- duży taras z możliwością grillowania, (dodatkowo wyznaczone jest miejsce dla organizacji klasycznego ogniska z rusztem grilowym.

Teren posesji jest monitorowany, w całości ogrodzony z trawnikami pod gry i zabawy.

Miejsce parkingowe dla 4 samochodów osobowych. W okresie zimowym dla Państwa bezpieczeństwa i komfortu wymagane są łańcuchy śniegowe na koła.

Przystanek PKS oraz sklep "Żabka" (5 min), "Biedronka" (8 min), basen i stadion COS (12 min), skocznia narciarska (15 min), centrum (25 min), Skrzyczne (45 min)